Publications Office of the EU
Franţa-Nancy: Servicii de transport feroviar - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Nancy: Servicii de transport feroviar

  • Publicată
    07/10/2017
  • Termenul-limită
    06/11/2017
  • Deschiderea ofertelor
    08/11/2017
  • Contract atribuit
    18/12/2017
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Département de Meurthe-et-Moselle
Locul de executare
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Locația achizitorului
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
60200000 Servicii de transport feroviar
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
480,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
480,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
A1713006
Descriere

Marché à bons de commande avec minimum 50 000 EUR (HT) et maximum 160 000 EUR. Accord-cadre conclu pour une période initiale de 1 an à compter du 1.2.2018 au 31.1.2019.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Conseil départemental de Meurthe-et-Moselle - DIFAJE - Service commande publique
Adresa poștală: 48 esplanade Jacques Baudot, CO 90019
Localitatea: Nancy Cedex
Codul NUTS: FRF31
Codul poștal: 54035
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.meurthe-et-moselle.fr
Electronic via:
http://www.meurthe-et-moselle.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
08/11/2017 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
480,000.00 EUR
Valoare contractată finală
480,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Jancarthier SAS
Adresa poștală: 88 boulevard Voltaire
Localitatea: Paris
Codul poștal: 75011
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.