Publications Office of the EU
Italia-Florenţa: Servicii de restaurant şi de servire a mâncării - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Florenţa: Servicii de restaurant şi de servire a mâncării

  • Publicată
    10/06/2019
  • Termenul-limită
    22/07/2019
  • Deschiderea ofertelor
    23/07/2019
  • Contract atribuit
    01/10/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
A.R.D.S.U. Toscana
Locul de executare
NUTS code: IT Italia
Locația achizitorului
NUTS code: ITI Centro (IT)
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55300000 Servicii de restaurant şi de servire a mâncării
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
67,100.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
66,990.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Servizio di ristorazione a pranzo, per gli studenti dell’Università degli Studi di Siena frequentanti la sede distaccata di Grosseto e per gli studenti iscritti alla Facoltà di Infermieristica della sede distaccata di Grosseto dell’Università degli studi di Siena, con applicazione dei criteri ambientali minimi - durata 24 mesi.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: A.R.D.S.U. Toscana
Adresa poștală: Viale Gramsci 36
Localitatea: Firenze
Codul NUTS: ITI
Codul poștal: 50132
Țara: ITA
Persoană de contact: Gazzetti Sabrina
Adresa principală: http://www.dsu.toscana.it
Electronic via:
https://start.toscana.it/
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/07/2019 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
67,100.00 EUR
Valoare contractată finală
66,990.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Solidarietà è Crescita - Soc. Coop. Soc.
Adresa poștală: Via Vittorio Alfieri 11
Localitatea: Grosseto
Codul poștal:
Țara: ITA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.