Publications Office of the EU
Modificarea comisiei către societatea publică Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), a lucrărilor de asistență tehnică pentru biroul datelor guvernamentale din Navarra. Domeniile tehnologiei, inovării, culturii datelor și eticii. (EXP. 0005-0402-2022-000035) - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Modificarea comisiei către societatea publică Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (Nasertic), a lucrărilor de asistență tehnică pentru biroul datelor guvernamentale din Navarra. Domeniile tehnologiei, inovării, culturii datelor și eticii. (EXP. 0005-0402-2022-000035)

  • Contract atribuit
    14/05/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Dirección General de Telecomunicaciones y Digitalización
Locul de executare
NUTS code: anyw
Locația achizitorului
NUTS code: ES220 Navarra
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72000000 Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
236,542.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
0005-MC08-2024-000008
Descriere

Rezoluția 216E/2024 din 30 aprilie a directorului general al Direcției Generale Telecomunicații și Digitalizare, de modificare a comisiei către societatea publică Navarra de Servicios y Tecnologías, S.A. (NASERTIC), a lucrărilor de asistență tehnică pentru Biroul Guvernului Navarrei. Domeniile tehnologiei, inovării, culturii și eticii datelor în cadrul Planului de redresare, transformare și reziliență (C11.I3 MRR).

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Informație indisponibilă
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: cost
Descriere: El presente anuncio se refiere a una ampliación de encargo realizado a un ente instrumental de la Administración de la Comunidad Foral de Navarra, cuyo régimen jurídico se deriva del artículo 8 de la Ley Foral 2/2018, de 13 de abril, de Contratos Públicos, y del Decreto Foral 23/2014, de 19 de febrero, por el que se regulan los encargos a entes instrumentales. La ampliación ha sido autorizada mediante "RESOLUCIÓN 216E/2024, de 30 de abril, del Director General de Telecomunicaciones y Digitalización, por la que se modifica el encargo a la empresa pública Navarra de Servicios y Tecnologías, S. A. (NASERTIC), de los trabajos de asistencia técnica para la Oficina del Dato de Gobierno de Navarra. Áreas de Tecnología, Innovación, de Cultura de los Datos y Ética en el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia (C11.I3 MRR)".
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
236,542.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: NAVARRA DE SERVICIOS Y TECNOLOGÍAS, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Pamplona
Codul poștal: 31012
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.