Publications Office of the EU
Italia-Roma: Uşi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italia-Roma: Uşi

  • Publicată
    13/10/2020
  • Termenul-limită
    18/11/2020
  • Deschiderea ofertelor
    26/11/2020
  • Contract atribuit
    16/09/2021
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Trenitalia S.p.A. - Direzione Acquisti
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: IT Italia
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
44221200 Uşi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
820,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
653,427.68 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
3
Numărul de referință al procedurii
7900565
Descriere

Fornitura e posa in opera di portoni presso le OMC di Napoli S.M.L.B., Voghera e Rimini - LOTTO n. 1 Fornitura e posa in opera di n. 88 portoni vetrati a libro, n. 6 portoni a due battenti vetrati e n. 12 porte ad impacchettamento rapido presso l’OMC di Napoli S.M.L.B.. – LOTTO n. 2 Fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera. – LOTTO n. 3 Fornitura e posa in opera di n. 5 portoni motorizzati presso l’OMC di Rimini.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Trenitalia SpA — direzione Acquisti
Adresa poștală: piazza della Croce Rossa 1
Localitatea: Roma
Codul NUTS: IT
Codul poștal: 00161
Țara: ITA
Adresa principală: www.acquistionline.trenitalia.it
Electronic via:
www.acquistionline.trenitalia.it
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
26/11/2020 10:30
Achizitori
Gara a procedura aperta, interamente gestita con sistemi telematici, per la fornitura e posa in opera di n. 16 portoni a libro presso l’OMC di Voghera – LOTTO n. 2.
Codul CPV
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.