Publications Office of the EU
Bulgaria-Burgas: Lucrări de şarpantă şi de învelitori şi lucrări conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Burgas: Lucrări de şarpantă şi de învelitori şi lucrări conexe

  • Contract atribuit
    15/01/2016
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: BG34 Югоизточен
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45261000 Lucrări de şarpantă şi de învelitori şi lucrări conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
22,783.24 BGN
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere
Informație indisponibilă
Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
22,783.24 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: „Вени-97“ ЕООД ЕИК 128019502
Adresa poștală: ул. „Бели Дрин“ № 1
Localitatea: Ямбол
Codul poștal: 8600
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.