Publications Office of the EU
Servicios y Suministros para las Fiestas de Navidad de Novelda (Desarrollo y ejecución de actuaciones y actividades; y alquiler de carrozas para la Cabalgata de Reyes Magos) 2 Lotes - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicios y Suministros para las Fiestas de Navidad de Novelda (Desarrollo y ejecución de actuaciones y actividades; y alquiler de carrozas para la Cabalgata de Reyes Magos) 2 Lotes

  • Publicată
    13/08/2025
  • Termenul-limită
    21/08/2025
  • Deschiderea ofertelor
    30/09/2025
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Novelda
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES521 Alicante / Alacant
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79952000 Servicii pentru evenimente
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
269,619.84 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
2025/4334M
Descriere

De conformidad con la cláusula 1 del PCAP

Metoda de depunere
Electronic via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=MAFmhI%2F1Idg4NavIWzMcHA%3D%3D
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=MAFmhI%2F1Idg4NavIWzMcHA%3D%3D
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/09/2025 12:44
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.