Publications Office of the EU
Franţa-Aix-en-Provence: Servicii de arhitectură şi servicii conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Aix-en-Provence: Servicii de arhitectură şi servicii conexe

  • Publicată
    14/08/2013
  • Termenul-limită
    10/10/2013
  • Contract atribuit
    31/01/2014
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Syndicat mixte de l'Arbois
Locul de executare
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71200000 Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
280,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2013/24
Descriere

Mission d'assistance à donneur d'ordre et assistance à maîtrise d'ouvrage dans les domaines du bâtiment, des VRD, des infrastructures et de la politique d'environnement sur la ZAC du Petit Arbois
Le présent accord cadre, conclu avec un seul titulaire, est un marché à bons de commande passé sur la base de l'article 77 du code des marchés publics.
Il n'y a pas de montant minimum.
Le montant maximum de l'accord-cadre est fixé à 280 000 EUR HT sur la durée du marché.
Les marchés subséquents issus du présent accord seront attribués dans les conditions définies au présent règlement de la consultation.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
280,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Territoire & Environnement (mandataire) T. BAT, Conseil Iris Consult
Adresa poștală: 301 bd Chave
Localitatea: Marseille
Codul poștal: 13004
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.