Publications Office of the EU
Franţa-Toulon: Servicii de curăţenie - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Toulon: Servicii de curăţenie

  • Publicată
    19/06/2020
  • Termenul-limită
    31/07/2020
  • Deschiderea ofertelor
    03/08/2020
  • Contract atribuit
    03/11/2020
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Mindef/EMA/DC SCA/PFAF SE
Locul de executare
NUTS code: FRL04 Bouches-du-Rhône
Locația achizitorului
NUTS code: FRL05 Var
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90910000 Servicii de curăţenie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
3,571,320.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,724,800.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
DAF_2020_000844
Descriere

Nettoyage des locaux, de la vitrerie, prestations de plonge (laverie) nettoyage des locaux de plonge et de restauration de divers organismes militaires relevant du groupement de soutien de la base de défense de Marseille/Aubagne (soutien courant) et des bâtiments hébergement et hôtellerie gérés par les Établissements publics administratifs (EPA sur fonds propres) le cercle mess de la base de défense de Marseille/Aubagne et le cercle mixte de la légion étrangère situé à Aubagne — trois postes. Les informations relatives aux prestations forfaitaires à effectuer ainsi qu'au nombre de repas servis dans tous les centres de restauration sont mentionnées dans les CT et les volets A à C du CCTP.

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/08/2020 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
3,571,320.00 EUR
Valoare contractată finală
3,724,800.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Atalian Proprété PACA
Adresa poștală: 151 avenue des Aygalades
Localitatea: Marseille
Codul poștal: 13015
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.