Publications Office of the EU
Cehia-Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cehia-Brandýs nad Labem-Stará Boleslav: Electricitate

  • Contract atribuit
    14/12/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Město Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Locul de executare
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Locația achizitorului
NUTS code: CZ020 Středočeský kraj
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
24,079,698.28
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
24,079,698.28 CZK
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

dodávka elektřiny v hladině nízkého napětí v předpokládaném souhrnném množství 3919 MWh v období 1.1.2023-31.12.2024

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
24,079,698.28
Valoare contractată finală
24,079,698.28 CZK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: SUAS Commodities s.r.o.
Adresa poștală: Milady Horákové 116/109
Localitatea: Praha
Codul poștal: 16000
Țara: CZE
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.