Publications Office of the EU
Polonia-Varşovia: Vaccinuri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Varşovia: Vaccinuri

  • Publicată
    06/12/2018
  • Termenul-limită
    10/01/2019
  • Deschiderea ofertelor
    10/01/2019
  • Contract atribuit
    04/02/2019
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Locul de executare
NUTS code: PL Polska
Locația achizitorului
NUTS code: PL Polska
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33651600 Vaccinuri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
15,262,500.00 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
5
Numărul de referință al procedurii
ZZP-17/19
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest dostawa szczepionki DTP – błoniczo–tężcowo–krztuścowa adsorbowana na wodorotlenku glinu inj. 0,5 ml.
Część 1: w ilości 100 000 dawek
Część 2: w ilości 150 000 dawek
Część 3: w ilości 100 000 dawek
Część 4: w ilości 100 000 dawek
Część 5: w ilości 100 000 dawek
Zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w SIWZ oraz na warunkach określonych w ogólnych warunkach umowy, które stanowią załącznik do SIWZ.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Zakład Zamówień Publicznych przy Ministrze Zdrowia
Numărul de înregistrare național: REGON: 010705939; NIP: 525-15-53-851
Adresa poștală: Al. Jerozolimskie 155, pok. 115
Localitatea: Warszawa
Codul NUTS: PL
Codul poștal: 02-326
Țara: POL
Persoană de contact: Bartłomiej Kowalski
Adresa principală: www.zzpprzymz.pl
Electronic via:
www.zzpprzymz.ezamawiajacy.pl
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
10/01/2019 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.