Publications Office of the EU
WCCC25 068 Echipa de proiectare pentru fosta Bank of Ireland Lismore - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

WCCC25 068 Echipa de proiectare pentru fosta Bank of Ireland Lismore

  • Publicată
    04/04/2025
  • Termenul-limită
    02/05/2025
  • Deschiderea ofertelor
    02/05/2025
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Waterford City and County Council_103683
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: IE052 South-East
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
71221000 Servicii de arhitectură pentru construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
100,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Waterford City și Consiliul Județean doresc să achiziționeze o echipă de proiectare multidisciplinară condusă de arhitect pentru fosta clădire Bank of Ireland din Lismore. Ofertantul câștigător va trebui să finalizeze structura internă a proiectului, să pregătească documentele de licitație, să monitorizeze și să gestioneze faza de construcție și să îndeplinească rolurile de PSDP și de reprezentant al angajatorilor. Echipa necesară va include următoarele seturi de competențe Arhitect și reprezentant al angajatorilor Arhitect de peisaj Arhitect civil/inginer structural Supraveghetor de proiect pentru procesul de proiectare

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.etenders.gov.ie/epps/cft/viewTenders.do?resourceId=5408332
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/05/2025 16:30
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
100,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.