Publications Office of the EU
Croaţia-Rijeka: Analizoare biochimice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Croaţia-Rijeka: Analizoare biochimice

  • Publicată
    19/07/2014
  • Termenul-limită
    27/08/2014
  • Deschiderea ofertelor
    27/08/2014
  • Contract atribuit
    27/10/2014
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Sveučilište u Rijeci
Locul de executare
NUTS code: HR031 Primorsko-goranska županija
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38434500 Analizoare biochimice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
5,405,000.00 HRK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
5,348,882.40 HRK
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
6
Numărul de referință al procedurii
V-14/2014
Descriere

Oprema za genomiku koja će se koristiti u sklopu znanstveno-istraživačkih sadržaja na Odjelu za biotehnologiju Sveučilišta u Rijeci.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not specified
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
27/08/2014 10:00
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.