Publications Office of the EU
Irlanda-Trim: Lucrări de construcţii de poduri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Irlanda-Trim: Lucrări de construcţii de poduri

  • Publicată
    19/04/2021
  • Termenul-limită
    15/05/2021
  • Deschiderea ofertelor
    15/05/2021
  • Contract atribuit
    11/06/2021
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Office of Public Works (OPW)
Locul de executare
NUTS code: IE Éire/Ireland
Locația achizitorului
NUTS code: IE Éire/Ireland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45221110 Lucrări de construcţii de poduri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
207,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
84,650.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Athlone Flood Alleviation Scheme — Precast Beams and Parapet for McQuaid's Bridge, Deerpark, Athlone
The scheme involves the replacement of the existing bridge immediately after the junction of Deerpark Road and Clonown Road at Duogue, Co. Athlone.
The scope of the works includes:
• Installation of prestressed bridge beams and precast parapets. Including advanced works to facilitate the above works.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Office of Public Works (OPW)
Numărul de înregistrare național: N/A
Adresa poștală: Jonathan Swift Street, Co. Meath
Localitatea: Trim
Codul NUTS: IE
Codul poștal: C15 NX36
Țara: IRL
Persoană de contact: Victor Fairbrother
Adresa principală: https://www.gov.ie/en/organisation/office-of-public-works/
Electronic via:
http://irl.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=186762&B=ETENDERS_SIMPLE
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/05/2021 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
207,000.00 EUR
Valoare contractată finală
84,650.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Brian Conneely & Co. Ltd
Adresa poștală: Kellysgrove
Localitatea: Galway
Codul poștal: Ballinasloe
Țara: IRL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.