Publications Office of the EU
Germania-München: Lucrări de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-München: Lucrări de construcţii

  • Publicată
    12/06/2023
  • Termenul-limită
    12/07/2023
  • Deschiderea ofertelor
    12/07/2023
  • Contract atribuit
    29/09/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
GWG Städtische Wohnungsgesellschaft München mbH
Locul de executare
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Locația achizitorului
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
1502-11-pen-Bau
Descriere

Elektroinstallationsarbeiten für den Neubau von 48 Wohneinheiten und Ladenzentrum mit Tiefgarage in München, Wiesentfelser Str. 68

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.meinauftrag.rib.de/public/DetailsByPlatformIdAndTenderId/platformId/1/tenderId/246286
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
12/07/2023 11:00
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
1.00 EUR
Valoare contractată finală
1.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Josef Rädlinger Bauunternehmen GmbH
Adresa poștală:
Localitatea: Cham
Codul poștal: 93413
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.