Publications Office of the EU
Franţa-Valenciennes: Servicii de reparare şi întreţinere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Valenciennes: Servicii de reparare şi întreţinere

  • Publicată
    20/07/2018
  • Termenul-limită
    17/09/2018
  • Deschiderea ofertelor
    19/09/2018
  • Contract atribuit
    18/10/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SIGH
Locul de executare
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Locația achizitorului
NUTS code: FRE Hauts-de-France
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
50000000 Servicii de reparare şi întreţinere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
188,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
340,292.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
2018/DMO/PAG 2018
Descriere

Le présent contrat a pour objet l'entretien complet des installations de fermetures automatiques:
— portes automatiques,
— portails, grilles
— barrières,
— bornes escamotables.
De l’ensemble du parc dont la liste est reprise dans le DPGF par lots. Cette liste n’est pas exhaustive.
Le contrat comprend également des travaux de remplacement des installations, selon le bordereau de prix (annexe 2 à l’acte d’engagement).
Ces travaux seront arrêtés par le maître d’ouvrage sur la base du bordereau et feront l’objet d’un ou plusieurs bons de commande.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: SIGH
Adresa poștală: 40 boulevard Saly
Localitatea: Valenciennes
Codul NUTS: FRE
Codul poștal: 59300
Țara: FRA
Persoană de contact: Mme Christine Pavaut
Adresa principală: http://www.sigh-habitat.fr
Electronic via:
www.marches-securises.fr.
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/09/2018 14:30
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.