Publications Office of the EU
Portugalia-Lisabona: Servicii de formare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Portugalia-Lisabona: Servicii de formare

  • Publicată
    01/12/2023
  • Termenul-limită
    29/12/2023
  • Deschiderea ofertelor
    02/01/2024
  • Contract atribuit
    07/06/2024
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
80500000 Servicii de formare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
676,817.67 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
575,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
23AS00006448
Descriere

Achiziționarea de servicii de formare în materie de securitate cibernetică pentru magistrați și magistrați

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Instituto de Gestão Financeira e Equipamentos da Justiça, I. P.
Numărul de înregistrare național: 510361242
Adresa poștală: Avenida D. João II, 1.08.01E, Torre H Pisos 1,4,12,15,a 17 Lisboa
Localitatea: Lisboa
Codul NUTS: PT17
Codul poștal: 1990 097
Țara: PRT
Adresa principală: https://igfej.justica.gov.pt/
Electronic via:
https://community.vortal.biz/sts/Login
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/01/2024 10:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
676,817.67 EUR
Valoare contractată finală
575,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: NTT DATA Portugal, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: Lisboa
Codul poștal: 1050-094
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.