Publications Office of the EU
Belgia-Anvers: Servicii de stingere a incendiilor - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgia-Anvers: Servicii de stingere a incendiilor

  • Publicată
    22/11/2018
  • Termenul-limită
    20/12/2018
  • Contract atribuit
    20/12/2018
  • Deschiderea ofertelor
    20/12/2018
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Hogere Zeevaartschool Antwerpen
Locul de executare
NUTS code: BE Belgique/België
Locația achizitorului
NUTS code: BE211 Arr. Antwerpen
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
75251100 Servicii de stingere a incendiilor
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
12,549.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
HZS-AFF20192020B-F03_0
Descriere

De HZS is op zoek naar een samenwerking om advanced fire fighting aan haar studenten aan te kunnen bieden.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://eten.publicprocurement.be/etendering/viewWorkspacesBasedOnExtUrl.do?wsName=HZS-AFF20192020B-F02
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
20/12/2018 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
12,549.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Campus Vesta APB
Adresa poștală: Oostmalsesteenweg 75
Localitatea: Ranst
Codul poștal: 2520
Țara: BEL
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.