Publications Office of the EU
Franţa-Nanterre: Parapete rutiere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Franţa-Nanterre: Parapete rutiere

  • Publicată
    27/04/2018
  • Termenul-limită
    25/05/2018
  • Deschiderea ofertelor
    29/05/2018
  • Contract atribuit
    15/10/2018
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Cons. Départ. des Hauts-de-Seine
Locul de executare
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Locația achizitorului
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34928110 Parapete rutiere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
267,130.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,355,039.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
2018-317
Descriere

Cette consultation est lancée en groupement de commande entre l'établissement public interdépartemental Yvelines/Hauts-de-Seine et le département des Hauts-de-Seine. Le département des Hauts-de-Seine est coordonnateur du groupement de commande pour la passation. La présente consultation a pour objet de réaliser les opérations de mise en sécurité lors d'intervention et de travaux sur les voies publiques et privées du département des Hauts-de-Seine. Ces éléments seront utilisés pour baliser et délimiter les emprises chantiers lors d'interventions urgentes sur les voies du département mais aussi lors d'accidents à proximité de chantiers en cours.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=299938&orgAcronyme=f4g
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
29/05/2018 10:00
Achizitori
Établissement public interdépartemental Yvelines/Hauts-de-Seine
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
267,130.00 EUR
Valoare contractată finală
1,355,039.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Segex SAS
Adresa poștală: 4 boulevard Arago
Localitatea: Wissous
Codul poștal: 91320
Țara: FRA

Denumirea oficială: Aximum
Adresa poștală: 58 quai de la Marine
Localitatea: L'Île-Saint-Denis
Codul poștal: 93450
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.