Publications Office of the EU
Franţa-Plélan-le-Grand: Servicii de restaurant pentru şcoli - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Plélan-le-Grand: Servicii de restaurant pentru şcoli

  • Publicată
    11/05/2022
  • Termenul-limită
    17/06/2022
  • Deschiderea ofertelor
    17/06/2022
  • Contract atribuit
    24/08/2022
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
commune de Plélan-Le-Grand
Locul de executare
NUTS code: FR France
Locația achizitorului
NUTS code: FR France
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
55523100 Servicii de restaurant pentru şcoli
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
420,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
442,297.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

la consultation porte sur la fabrication de repas au restaurant scolaire

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: commune de Plélan-Le-Grand
Adresa poștală: 37, avenue de la Libération
Localitatea: Plelan-le-Grand
Codul NUTS: FR
Codul poștal: 35380
Țara: FRA
Adresa principală: http://www.plelan-le-grand.fr
Electronic via:
https://www.marches.megalis.bretagne.bzh
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/06/2022 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
420,000.00 EUR
Valoare contractată finală
442,297.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: convivio
Adresa poștală:
Localitatea: Bedee
Codul poștal:
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.