Publications Office of the EU
Malta-Floriana: Lucrări de săpare de şanţuri - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Malta-Floriana: Lucrări de săpare de şanţuri

  • Publicată
    15/09/2021
  • Termenul-limită
    19/10/2021
  • Deschiderea ofertelor
    19/10/2021
  • Contract atribuit
    14/12/2021
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Department of Contracts
Locul de executare
NUTS code: MT00 Malta
Locația achizitorului
NUTS code: MT Malta
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45112100 Lucrări de săpare de şanţuri
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
5,747,733.07 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
4
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

CT3029/2021 TRENCHING AND PIPELAYING WORKS FOR THE SECOND-CLASS WATER, NEW WATER, DISTRIBUTION NETWORK IN THE NORTH OF MALTA FOR THE WATER SERVICES CORPORATION

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.etenders.gov.mt/epps/cft/prepareViewCfTWS.do?resourceId=7927993
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/10/2021 10:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.