Publications Office of the EU
Franţa-Saint-Denis: Carduri pentru cumpărat combustibil - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Saint-Denis: Carduri pentru cumpărat combustibil

  • Publicată
    20/10/2023
  • Termenul-limită
    17/11/2023
  • Deschiderea ofertelor
    22/11/2023
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
oph Plaine Commune Habitat
Locul de executare
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Locația achizitorului
NUTS code: FR106 Seine-Saint-Denis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
30163100 Carduri pentru cumpărat combustibil
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
400,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
23FOURCARBURANT
Descriere

le présent accord-cadre a pour objet la fourniture en carburant de l'ensemble du parc automobile de Plaine Commune Habitat.
Les prestations attendues sont davantage décrites dans le Cahier des Clauses Particulières (Ccp). L'Accord cadre est unique. Il n'est pas alloti. La procédure de consultation utilisée est celle d'appel d'offres ouvert, comportant une publicité européenne conformément aux dispositions des articles R2124-1, R2124-2, et R2161-2 à R2161-5 du Code de la commande publique

Metoda de depunere
Electronic via:
http://www.maximilien.fr
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
22/11/2023 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
400,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.