Publications Office of the EU
Serviciul de gestionare a salarizării, asigurări sociale și alte documente. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Serviciul de gestionare a salarizării, asigurări sociale și alte documente.

  • Publicată
    07/05/2026
  • Termenul-limită
    05/06/2026
  • Deschiderea ofertelor
    11/06/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Ente Público de Radiotelevisión de las Illes Balears
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES532 Mallorca
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79631000 Servicii de personal şi de salarizare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
390,998.40 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
EPC 05/26
Descriere

Scopul recrutării, promovat de directorul pentru talente și resurse umane al EPRTVIB, constă în furnizarea Serviciului de gestionare a salariilor, a securității sociale și a altor documente legate de personalul entității.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=f8T0FumJdq7kY6rls5tG9A%3D%3D
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=f8T0FumJdq7kY6rls5tG9A%3D%3D
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/06/2026 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: 1. Oferta económica.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 60
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: 2.1. Mejora: Informe trimestral cambios normativos.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 15
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: 2.2. Mejora: Auditoria retributiva anual..
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: 2.3. Mejora: Emisión mínimo 12 informes..
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: 3. Criterio Social.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Valoarea estimată
390,998.40 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.