Publications Office of the EU
Germania-Wiesbaden: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Germania-Wiesbaden: Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi

  • Publicată
    15/12/2017
  • Termenul-limită
    24/01/2018
  • Deschiderea ofertelor
    24/01/2018
  • Contract atribuit
    23/03/2018
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Land Hessen, vertreten durch das Hessisches Competence Center -Zentrale Beschaffung-
Locul de executare
NUTS code: DE732 Fulda
Locația achizitorului
NUTS code: DE732 Fulda
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
248,584.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
VG-0437-2017-0356
Descriere

Ausführung von Grünflächenpflege, Außenreinigung und Winterdienst (Los 1),
Ausführung von Hausmeisterleistungen (Los 2).

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Land Hessen, vertreten durch das Hessisches Competence Center -Zentrale Beschaffung-
Adresa poștală: Rheingaustraße 186
Localitatea: Wiesbaden
Codul NUTS: DE732
Codul poștal: 65203
Țara: DEU
Adresa principală: https://vergabe.hessen.de
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/01/2018 12:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.