Publications Office of the EU
RO-Târgu-Mureş: Sisteme chirurgicale de urmărire şi trasabilitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

RO-Târgu-Mureş: Sisteme chirurgicale de urmărire şi trasabilitate

  • Publicată
    15/07/2011
  • Termenul-limită
    24/08/2011
  • Deschiderea ofertelor
    25/08/2011
  • Contract atribuit
    02/09/2011
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: RO125 Mureş
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
33169500 Sisteme chirurgicale de urmărire şi trasabilitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
645,161.29 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
644,000.00 RON
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Aparat laparoscopie.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
25/08/2011 09:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
645,161.29 RON
Valoare contractată finală
644,000.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Pharmics SRL
Adresa poștală: strada Buna Ziua, nr 25E, ap 7
Localitatea: Cluj-Napoca
Codul poștal: 400495
Țara: ROU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.