Publications Office of the EU
Polonia-Tarnów: Lucrări generale de construcţii de conducte - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polonia-Tarnów: Lucrări generale de construcţii de conducte

  • Publicată
    21/05/2014
  • Termenul-limită
    06/06/2014
  • Deschiderea ofertelor
    06/06/2014
  • Contract atribuit
    27/06/2014
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: PL217 Tarnowski
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45231100 Lucrări generale de construcţii de conducte
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
135,990.00 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
147,297.42 PLN
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
12
Numărul de referință al procedurii
PN/9.2/35/2014/B
Descriere

I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Prace będą polegać na wykonaniu przejść pod ulicami zlokalizowanymi w granicach administracyjnych miasta Tarnowa dwoma rurami stalowymi o średnicach i długościach zgodnych z wymaganiami projektu. [Zakres prac zgodny z Załącznikiem Nr 1 do SIWZ obejmującym wskazanie zakresu przedmiotowego zamówienia - zadania od 1 do 12, mapy z przebiegiem sieci oraz profile podłużne.
Rury stalowe (osłonowe) o długościach handlowych dostarcza Zamawiający. Połączenia spawane rur osłonowych realizuje Wykonawca.
Zadanie 1
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od punktu Z-7 do punktu Z-8 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813 (długość przewiertu 12 m) i fi910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 2
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory P-1 do punktu Z-1 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 10 m).
Zadanie 3
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-6 do punktu Z-9 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 323 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 4
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-15 do punktu Z-16 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 5
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-21 do punktu Z-22 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 273 (długość przewiertu 8 m).
Zadanie 6
Przejście pod ulicą osiedlową w rejonie Osiedla Legionów Henryka Dąbrowskiego w Tarnowie (od komory Z-14 d do punktu Z-15 oznaczonego na mapie z przebiegiem sieci i na profilu podłużnym ) - średnica rury przewiertowej fi 813/910 (długość przewiertu 12 m).
Zadanie 7
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (1), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-5 do Z-6 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 8
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (2), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-8 do Z-9 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 8 mb
Zadanie 9
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (3), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-21 do Z-22 - średnica rury przewiertowej fi 610/711 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 10
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (4), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-31 do Z-31a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 11 mb
Zadanie 11
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (5), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-62 do Z-62a - średnica rury przewiertowej fi 323 – długość przewiertu: 12 mb
Zadanie 12
Przejście pod ulicą osiedlową na Osiedlu Zielonym (6), pomiędzy oznaczonymi na mapie punktami Z-53 do budynku nr 4 - średnica rury przewiertowej fi 273 – długość przewiertu: 8 mb
II. Roboty budowlane – przejścia pod drogami wyspecyfikowane w zadaniach od nr 1 do nr 12 wykonywane będą w ramach zadania współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko, oś priorytetowa 9 "Infrastruktura Energetyczna Przyjazna Środowisku i Efektywność Energetyczna", działanie 9.2 „Efektywna dystrybucja energii”, projekt pn. „Ograniczenie strat i poprawa pewności dostaw ciepła poprzez modernizację sieci ciepłowniczej w Tarnowie”.
III. I. Wykonawca realizujący zamówienie zobowiązany jest do wykonywania swoich zadań z należytą starannością, zgodnie z zasadami współczesnej wiedzy technicznej oraz zgodnie z wytycznymi Zamawiającego.
III.II. Zamawiający dostarczy na swój koszt wszystkie plany czasowej organizacji ruchu zatwierdzone przez kompetentny organ, które warunkują rozpoczęcie prac w obrębie każdego z zadań.
III.III. Zamawiający wymaga przed złożeniem oferty przez Wykonawcę przeprowadzenia wizji lokalnej terenu, na którym Wykonywane będą prace objęte przedmiotem zamówienia.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
06/06/2014 10:15
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.