Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Rotterdam: Servicii juridice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Ţările de Jos-Rotterdam: Servicii juridice

  • Publicată
    01/10/2016
  • Termenul-limită
    13/12/2016
  • Contract atribuit
    01/07/2017
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gemeente Rotterdam — Bestuurs- en Concernondersteuning
Locul de executare
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Locația achizitorului
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79100000 Servicii juridice
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
1-315-16
Descriere

Om de juiste partijen in de selectiefase te betrekken en om gegadigden inzicht te geven in hetgeen van hen wordt verwacht is de volgende beschrijving van de opdracht geformuleerd.
De opdracht omvat de volgende dienstverlening:
Advisering en/of procesvertegenwoordiging door een advocaat.
Advisering door een notaris in gevallen waarin geen wettelijke verplichting bestaat een notaris in te schakelen, waaronder ook advisering die uiteindelijk neerslaat in wettelijk voorgeschreven notariële akten (zoals statuten en hypotheekakten). Daarbij valt het opstellen van de wettelijk voorgeschreven notariële akte(n) niet onder de scope.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Verificați documentele asociate pentru detalii
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Pels Rijcken & Droogleever Fortuijn NV
Adresa poștală:
Localitatea: Den Haag
Codul poștal:
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.