Publications Office of the EU
Bulgaria-Sofia: Electricitate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgaria-Sofia: Electricitate

  • Publicată
    30/09/2022
  • Termenul-limită
    31/10/2022
  • Deschiderea ofertelor
    01/11/2022
  • Contract atribuit
    05/01/2023
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Държавна агенция за бежанците при Министерския съвет
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: BG България (Bulgaria)
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
09310000 Electricitate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,240,390.00 BGN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,690,390.00 BGN
Numărul de referință al procedurii
ФУМИ-67/12.08.2022г.
Descriere

Обществената поръчка има за цел да бъде избран доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група, като се сключи договор за комбинирани услуги по смисъла на чл. 20 от Правилата за търговия с електрическа енергия (ПТЕЕ).

Metoda de depunere
Electronic via:
https://app.eop.bg/today/234082
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/11/2022 14:00
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,240,390.00 BGN
Valoare contractată finală
1,690,390.00 BGN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Електрохолд Трейд ЕАД
Adresa poștală: пл. Позитано №.2 ет.7, офис 7
Localitatea: гр. София
Codul poștal: 1000
Țara: BGR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.