Publications Office of the EU
F0824- Procedura deschisă pentru furnizarea și instalarea mobilierului certificat cl 1 reacție la foc pentru conformitatea MO18 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

F0824- Procedura deschisă pentru furnizarea și instalarea mobilierului certificat cl 1 reacție la foc pentru conformitatea MO18

  • Publicată
    25/04/2024
  • Termenul-limită
    03/06/2024
  • Deschiderea ofertelor
    04/06/2024
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
UNIVERSITA' DEGLI STUDI DI MODENA E REGGIO EMILIA Ufficio Appalti Gare e Contratti
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ITH54 Modena
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
39150000 Diverse tipuri de mobilier şi de echipament
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
500,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

F0824- Procedura deschisă pentru furnizarea și instalarea mobilierului certificat cl 1 reacție la foc pentru conformitatea MO18

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/06/2024 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: CARATTERISTICHE ESTETICHE FUNZIONALI
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: CARATTERISTICHE TECNICO QUALITATIVE
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 35
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: ESTENSIONE GARANZIA E ASSISTENZA POST-VENDITA
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 15
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Prezzo
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 20
Valoarea estimată
500,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.