Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Haga: Servicii de studii de piaţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ţările de Jos-Haga: Servicii de studii de piaţă

  • Publicată
    12/09/2018
  • Termenul-limită
    25/10/2018
  • Deschiderea ofertelor
    25/10/2018
  • Contract atribuit
    11/02/2019
  • Astăzi
    06/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Locul de executare
NUTS code: NL Nederland
Locația achizitorului
NUTS code: NL Nederland
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
79310000 Servicii de studii de piaţă
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,700,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,400,000.00 EUR
Vă rugăm să consultați fiecare lot pentru detalii
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
201805028
Descriere

Het Centrum tot Bevordering van de Import uit ontwikkelingslanden (CBI) heeft als doel om Midden- en Klein Bedrijf (MKB) uit ontwikkelingslanden met de Europese markt in contact te brengen, om ze duurzame economische ontwikkeling in die landen te stimuleren.
Met deze aanbesteding zoeken wij marktonderzoekers voor studies gericht om de ontwikkelingen en trends op de Europese markt te analyseren.
Het betreft de volgende percelen:
1. Natuurlijke Ingrediënten (Natuurlijke Ingrediënten voor Gezondheidsproducten; Natuurlijke Ingrediënten voor Cosmetica; Natuurlijke Voedseladditieven)
2. Verwerkt Agrofood (Verwerkt Fruit en Verwerkte Groente en Noten; Kruiden en Specerijen; Granen, Peulvruchten en Oliezaden)
3. Koffie en Cacao
4. Verse Groente en Fruit
5. Vis en Zeevruchten
6. Toerisme
7. Outsourcing
8. Apparel
9. Woon- en Huisdecoratie en Huishoudtextiel

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
Numărul de înregistrare național: 12024663
Adresa poștală: Prinses Beatrixlaan 2
Localitatea: Den Haag
Codul NUTS: NL
Codul poștal: 2595 AL
Țara: NLD
Persoană de contact: Henk Ballering
Adresa principală: http://www.rvo.nl
Electronic via:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/a5cb86e6302efb2d9ee49ab3aa4f4b58
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
25/10/2018 13:00
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.