Publications Office of the EU
Spania-Madrid: Servicii anexe pentru transportul terestru - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Madrid: Servicii anexe pentru transportul terestru

  • Publicată
    27/12/2022
  • Termenul-limită
    24/01/2023
  • Deschiderea ofertelor
    01/02/2023
  • Contract atribuit
    10/07/2023
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
ADIF ALTA VELOCIDAD
Locul de executare
NUTS code: ES30 Comunidad de Madrid
Locația achizitorului
NUTS code: ES300 Madrid
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
63710000 Servicii anexe pentru transportul terestru
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
4,048,565.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,529,172.82 EUR
Numărul de referință al procedurii
3.22/30820.0052
Descriere

Prestación de servicios auxiliares como apoyo en la fase de obras en la estación de Madrid-Chamartín-Clara Campoamor

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: ADIF ALTA VELOCIDAD
Numărul de înregistrare național: Q2802152-E
Adresa poștală: C/ Sor Ángela de la Cruz nº 3
Localitatea: MADRID
Codul NUTS: ES300
Codul poștal: 28020
Țara: ESP
Persoană de contact: SUBDIRECCIÓN DE CONTRATACIÓN DE NEGOCIO
Adresa principală: www.adifaltavelocidad.es
Electronic via:
https://elicitadores.adif.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
01/02/2023 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
4,048,565.00 EUR
Valoare contractată finală
1,529,172.82 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ACCIONA FACILITY SERVICES EMPLEO SOCIAL, S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: Alcobendas
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.