Publications Office of the EU
Servicii de curatenie in punctele de lucru apartinand SC APT SA Braila - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicii de curatenie in punctele de lucru apartinand SC APT SA Braila

  • Publicată
    09/07/2024
  • Termenul-limită
    19/08/2024
  • Deschiderea ofertelor
    19/08/2024
  • Contract atribuit
    03/10/2024
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SC ADMINISTRATIA PIETELOR SI TARGURILOR SA BRAILA
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: RO221 Brăila
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90910000 Servicii de curăţenie
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
1,636,560.00 RON
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,635,000.00 RON
Numărul de referință al procedurii
2733861_2024PAAPD1493086
Descriere

Obiectul contractului il reprezinta prestarea de servicii de curatenie in punctele de lucru apartinand SC APT SA Braila ,indeplinirea tuturor activitatilor specificate in caietul de sarcini si in conformitate cu obligatiile asumate prin contract. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11a zi inainte de data limita stabilita de depunere a ofertei. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 18 zile înainte de data limita de depunere a ofertelor.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.e-licitatie.ro
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.e-licitatie.ro
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/08/2024 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Pretul ofertei
Valoarea estimată
1,636,560.00 RON
Valoare contractată finală
1,635,000.00 RON
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Astru Grup SRL
Adresa poștală:
Localitatea: Braila
Codul poștal: 810074
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.