Publications Office of the EU
Danemarca-Hillerød: Servicii de personal angajat temporar pentru particulari - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danemarca-Hillerød: Servicii de personal angajat temporar pentru particulari

  • Publicată
    19/11/2019
  • Termenul-limită
    13/12/2019
  • Contract atribuit
    15/05/2020
  • Astăzi
    05/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Region Hovedstaden
Locul de executare
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Locația achizitorului
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
98513300 Servicii de personal angajat temporar pentru particulari
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
400,000,000.00 DKK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
800,000,000.00 DKK
Numărul de referință al procedurii
19039999
Descriere

Udbuddet omhandler ufaglærte hjælperordninger til patienter med kronisk respirationsinsufficiens.
Primærydelsen består af respiratorisk overvågning, behandling og pleje af hjemmeboende patienter i henhold til ordination fra patientens respirationscenter.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Region Hovedstaden
Numărul de înregistrare național: 29190623
Adresa poștală: Kongens Vænge 2
Localitatea: Hillerød
Codul NUTS: DK01
Codul poștal: 3400
Țara: DNK
Persoană de contact: Mette Katrine Pedersen
Adresa principală: https://www.regionh.dk/
Electronic via:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=248004&B=HOVEDSTADEN
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu several operatori
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
400,000,000.00 DKK
Valoare contractată finală
800,000,000.00 DKK
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ActivCare A/S
Adresa poștală: Røjelskær 11, 2. sal
Localitatea: Holte
Codul poștal: 2840
Țara: DNK
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.