Publications Office of the EU
servicii de întreținere și întreținere a diferitelor terenuri de fotbal și baseball - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

servicii de întreținere și întreținere a diferitelor terenuri de fotbal și baseball

  • Publicată
    11/06/2025
  • Termenul-limită
    11/07/2025
  • Deschiderea ofertelor
    17/07/2025
  • Contract atribuit
    29/10/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Lugo
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES112 Lugo
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77320000 Servicii de întreţinere a terenurilor de sport
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
270,513.72 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2025/C003/000019
Descriere

servicii de întreținere și întreținere a diferitelor terenuri de fotbal și baseball

Metoda de depunere
Electronic via:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=sxCr7O8OmR87%2B9FIQYNjeQ%3D%3D
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
17/07/2025 09:10
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: mejora oferta tepe.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 12
Criteriu:
Tip: price
Descriere: menor precio ofertado .
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 35
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: oferta caucho .
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 15
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: oferta manta germinacion .
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 3
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: tiempo de respuesta.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: propuesta plan control interno calidad.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: propuesta plan de trabajo .
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 15
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: propuesta plan gestion ambiental .
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Valoarea estimată
270,513.72 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: CALFENSA PROYECTOS S.L.
Adresa poștală:
Localitatea: LUGO
Codul poștal: 27161
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.