Publications Office of the EU
Servicii de preluare, transport și eliminare a deșeurilor periculoase rezultate din activitățile SPSZOZ "Zdroje" - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Servicii de preluare, transport și eliminare a deșeurilor periculoase rezultate din activitățile SPSZOZ "Zdroje"

  • Publicată
    15/06/2026
  • Termenul-limită
    24/06/2026
  • Deschiderea ofertelor
    24/06/2026
  • Contract atribuit
    16/07/2026
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
SAMODZIELNY PUBLICZNY SPECJALISTYCZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ „ZDROJE” W SZCZECINIE
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,371,246.50 PLN
Numărul de referință al procedurii
15/JD/2026
Descriere

Servicii legate de colectarea, transportul și eliminarea deșeurilor periculoase rezultate din activitățile SPSZOZ „Zdroje” Obiectul contractului este colectarea și preluarea gestionării deșeurilor medicale periculoase (infecțioase și speciale), conducând la eliminarea acestora și la furnizarea de containere pentru deșeurile medicale periculoase;

Metoda de depunere
Electronic via:
https://spszozzdroje.ezamawiajacy.pl/pn/SPSZOZZDROJE/demand/291603/notice/public/details
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://spszozzdroje.ezamawiajacy.pl/pn/SPSZOZZDROJE/demand/291603/notice/public/details
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
24/06/2026 09:05
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Cena brutto
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 60
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Aspekt ekologiczny
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 40
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,371,246.50 PLN
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach
Adresa poștală:
Localitatea: Gryfice
Codul poștal: 72-300
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.