Publications Office of the EU
(n° ESI : 0041) AIRE SUR LA LYS - 33 et 35 rue Edouard Herriot - Résidence Herriot - Déconstruction de 16 logements collectifs et 16 garages en bandes - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

(n° ESI : 0041) AIRE SUR LA LYS - 33 et 35 rue Edouard Herriot - Résidence Herriot - Déconstruction de 16 logements collectifs et 16 garages en bandes

  • Publicată
    09/07/2026
  • Termenul-limită
    31/07/2026
  • Deschiderea ofertelor
    31/07/2026
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Pas-de-Calais habitat
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45111100 Lucrări de demolare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
263,000.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
26-PDCH-0087
Descriere

Les prestations sont réglées par des prix forfaitaires. Déconstruction d'un immeuble de 16 logements en R+3 avec un sous-sol semi-enterré et de deux batteries de garages, comportant 16 boxs

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1848046
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1848046
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
31/07/2026 14:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Valeur technique
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 50
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Prix des prestations
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 50
Valoarea estimată
263,000.00 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.