Publications Office of the EU
C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293 - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică textul tradus automat în limba de navigare

C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293

  • Contract atribuit
    12/05/2025
  • Publicată
    27/02/2026
  • Termenul-limită
    07/04/2026
  • Deschiderea ofertelor
    07/04/2026
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Forsvarsbygg
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: NO081 Oslo
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
80,000,000.00 NOK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
2025/7576
Descriere

Ministerul Apărării a încredințat Agenției Norvegiene a Stărilor de Apărare sarcina de a construi o nouă hală de depozitare cu o clădire administrativă la Jørstadmoen. Agenția norvegiană a domeniului apărării solicită licitații pentru construirea de clădiri cu instalații tehnice în acest scop. Acest concurs de oferte a fost publicat anterior sub titlul „Concurență - Contract C05899 Contract general”, dar a fost anulat. Vă atragem atenția asupra faptului că documentele achiziției în sine sunt disponibile numai în limba norvegiană.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Ofertele pot fi depuse
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
07/04/2026 12:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Tip: price
Descriere: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Ponderare (procentaj, valoare exactă):
Valoarea estimată
80,000,000.00 NOK
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Adresa poștală:
Localitatea: гр. Шумен
Codul poștal: 9700
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.