Publications Office of the EU
Republica Cehă-Praga: Lucrări de construcţii pentru case - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Republica Cehă-Praga: Lucrări de construcţii pentru case

  • Anunțată
    13/02/2014
  • Publicată
    04/06/2014
  • Termenul-limită
    19/06/2014
  • Anulată
    17/07/2014
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Anulate
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Locul de executare
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45211100 Lucrări de construcţii pentru case
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
16,500,000.00 CZK
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Procedura s-a încheiat
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Předmětem veřejné zakázky je úprava nebytového prostoru v přízemí a suterénu budovy pro potřeby pobočky městské knihovny a kulturního centra spočívající v rekonstrukci vnitřních prostor, dále stavba nového anglického dvorku jako druhého vstupu do suterénu budovy, dodávka a montáž ohrady na nádoby na odpad, sadové úpravy v okolí objektu.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Tender Solution s.r.o.
Numărul de înregistrare național: 26507536
Adresa poștală: náměstí Kinských 741/6
Localitatea: Praha 5
Codul poștal: 150 00
Țara: CZE
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
19/06/2014 11:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
16,500,000.00 CZK
Valoare contractată finală
Procedura s-a încheiat
Atribuirea contractului
Procedura s-a încheiat
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.