Publications Office of the EU
Portugalia-Lisabona: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Lisabona: Servicii IT: consultanţă, dezvoltare de software, internet şi asistenţă

  • Publicată
    25/08/2021
  • Termenul-limită
    22/09/2021
  • Deschiderea ofertelor
    23/09/2021
  • Contract atribuit
    17/10/2021
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Inspecção-Geral das Actividades Culturais
Locul de executare
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Locația achizitorului
NUTS code: PT17 Área Metropolitana de Lisboa
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72200000 Servicii de programare şi de consultanţă software
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
343,550.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
268,600.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Procedimento por Concurso Público n.º 19/2021.
Descriere

Serviços de desmaterialização dos pedidos de serviço e a implementação de uma plataforma de indicadores de gestão na Inspeção Geral das Atividades Culturais (IGAC) no âmbito do projeto cofinanciado POCI-05-5762-FSE-000135 - What's Now

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Inspecção-Geral das Actividades Culturais
Numărul de înregistrare național: 600053377
Adresa poștală: Palácio Foz - Praça dos Restauradores
Localitatea: Lisboa
Codul NUTS: PT17
Codul poștal: 1250-187
Țara: PRT
Persoană de contact: Margarida Faustino
Adresa principală: https://www.igac.gov.pt/inicio
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
23/09/2021 10:00
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
343,550.00 EUR
Valoare contractată finală
268,600.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Link Consulting, Tecnologias de Informação, S.A
Adresa poștală: Avenida Duque D'Ávila n.º 23
Localitatea: Lisboa
Codul poștal: 1000-138
Țara: PRT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.