Publications Office of the EU
Réalisation de la partie opto-mécanique du diagnostic plasma n°21 (DP21) du LMJ - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Réalisation de la partie opto-mécanique du diagnostic plasma n°21 (DP21) du LMJ

  • Publicată
    18/12/2024
  • Termenul-limită
    31/01/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Depuneri încheiate
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
COMMISSARIAT A L'ENERGIE ATOMIQUE ET AUX ENERGIES ALTERNATIVES - DIRECTION DES APPLICATIONS MILITAIRES - SAPI
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FR104 Essonne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38636000 Instrumente optice specializate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
DP21/ B24-08239 / NB
Descriere

Le marché objet du présent avis est relatif à l’étude et la réalisation de la partie opto-mécanique du Diagnostic Plasma n°21 (DP21) du Laser MégaJoule (mesure du rayonnement X). Ce diagnostic est constitué de 2 sous-ensembles optiques et optomécaniques : • La tête de mesure opto-mécanique contenant 19 voies de mesure • La rallonge mécanique faisant également office de boîte à air pour contenir l’électronique embarquée Ce marché se focalise entièrement sur la mécanique et l’optomécanique du diagnostic portant d’une part sur la tête de mesure qui contiendra toutes les voies optiques X et d’autre part la rallonge aussi appelée boîte à air qui contiendra l’électronique embarquée. Cette électronique fait l’objet d’un marché séparé.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.gouv.fr
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.marches-publics.gouv.fr
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Metoda de atribuire
Informație indisponibilă
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.