Publications Office of the EU
Franţa-Saint-Mandé: Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Saint-Mandé: Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică

  • Publicată
    15/01/2016
  • Termenul-limită
    23/02/2016
  • Contract atribuit
    07/04/2016
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Institut geographique national
Locul de executare
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Locația achizitorului
NUTS code: FR107 Val-de-Marne
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
72600000 Servicii de asistenţă şi de consultanţă informatică
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,000,000.00 EUR
Numărul de loturi
2
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Le présent accord-cadre porte sur la fourniture de licences Sap et des prestations d'assistance à la gestion et à l'évolution du système de gestion Sap de l'ign.
Le premier marché subséquent de chaque lot sera attribué aux titulaires des lots de l'accord-cadre après analyse de l'ensemble des offres.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for one or more lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.