Publications Office of the EU
Spania-Dos Hermanas: Pneuri pentru sarcină mică şi mare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Dos Hermanas: Pneuri pentru sarcină mică şi mare

  • Publicată
    05/12/2022
  • Termenul-limită
    30/12/2022
  • Deschiderea ofertelor
    04/01/2023
  • Contract atribuit
    20/03/2023
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
Yes
Achizitor
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Locul de executare
NUTS code: ES618 Sevilla
Locația achizitorului
NUTS code: ES618 Sevilla
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
34350000 Pneuri pentru sarcină mică şi mare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
479,856.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
239,928.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
82/2022/CON
Descriere

Suministro, sustitución y reparación de neumáticos de los vehículos de la flota municipal del Ayuntamiento de Dos Hermanas

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Numărul de înregistrare național: P4103800A
Adresa poștală: Plaza de la Constitución, 1
Localitatea: Dos Hermanas
Codul NUTS: ES618
Codul poștal: 41701
Țara: ESP
Persoană de contact: Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Dos Hermanas
Adresa principală: https://contrataciondelestado.es
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
04/01/2023 09:30
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
479,856.00 EUR
Valoare contractată finală
239,928.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: NEUMATICOS LA VERDAD SEVILLA SL
Adresa poștală: Calle Octavio Paz, núm. 1
Localitatea: Dos Hermanas
Codul poștal: 41702
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.