Publications Office of the EU
Germania-Bad Homburg: Lucrări de construcţii - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Germania-Bad Homburg: Lucrări de construcţii

  • Publicată
    01/03/2023
  • Termenul-limită
    03/04/2023
  • Deschiderea ofertelor
    03/04/2023
  • Contract atribuit
    09/05/2023
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Works
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Deutsches Jugendherbergswerk
Locul de executare
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Locația achizitorului
NUTS code: DE718 Hochtaunuskreis
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
45000000 Lucrări de construcţii
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,520,533.00 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
2,482,610.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
23-04-03-1000
Descriere

Das Deutsche Jugendherbergswerk (Landesverband Hessen e. V.) beabsichtigt die bestehende Jugendherberge vollständig und komplett abzubrechen. Ein Neubau der Jugendherberge soll bis ca. August 2025 fertiggestellt sein.

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YJV6FJR
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/04/2023 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
2,520,533.00 EUR
Valoare contractată finală
2,482,610.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Fritz Meyer GmbH
Adresa poștală: Schlossplatz 1a
Localitatea: Altenkirchen
Codul poștal: 57610
Țara: DEU
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.