Publications Office of the EU
Regatul Unit-Belfast: Servicii de colectare a deşeurilor menajere - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Regatul Unit-Belfast: Servicii de colectare a deşeurilor menajere

  • Publicată
    28/12/2016
  • Termenul-limită
    02/02/2017
  • Deschiderea ofertelor
    02/02/2017
  • Contract atribuit
    07/03/2017
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Northern Ireland Envirnoment Agency
Locul de executare
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Locația achizitorului
NUTS code: United Kingdom
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511000 Servicii de colectare a deşeurilor menajere
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
1,500,000.00 GBP
Numărul de referință al procedurii
ID 468904
Descriere

This procurement is being carried out for the Regulation Unit with the Resource Efficiency Division of The Northern Ireland Environment Agency (NIEA). NIEA is an Executive Agency of The Department of Agriculture, Environment and Rural Affairs (DAERA). NIEA (DAERA) wishes to appoint a Contractor who will be responsible for both the collection of flytipped hazardous waste and non-hazardous wastes over 20 m³ in volume and for the disposal of it into appropriately authorised facilities, taking due regard of the proximity principle and the waste hierarchy.

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Department of Agriculture, Environment Rural Affairs
Adresa poștală: Dundonald House
Localitatea: Belfast
Codul NUTS: UK
Codul poștal: BT4 3SB
Țara: GBR
Adresa principală: https://etendersni.gov.uk/epps
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
02/02/2017 15:30
Achizitori
Northern Ireland Environment Agency
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
1,500,000.00 GBP
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Whitemountain Quarries Ltd
Adresa poștală: 11B Sheepwalk Road
Localitatea: Lisburn
Codul poștal: BT28 3RD
Țara: GBR
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.