Publications Office of the EU
Ţările de Jos-Rotterdam: Ceasuri de parcare - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

Ţările de Jos-Rotterdam: Ceasuri de parcare

  • Publicată
    27/07/2012
  • Termenul-limită
    03/09/2012
  • Deschiderea ofertelor
    03/09/2012
  • Contract atribuit
    08/01/2013
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Gemeente Rotterdam
Locul de executare
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38730000 Ceasuri de parcare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
1970712.BN.00007-2
Descriere

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Acord-cadru cu single operator
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/09/2012 10:05
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Schmit Parkeersystemen BV
Adresa poștală: Platinastraat 65
Localitatea: Zoetermeer
Codul poștal: 2718 SZ
Țara: NLD
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.