Publications Office of the EU
Portugalia-Amadora: Produse agricole, de fermă, de pescuit, de silvicultură şi produse conexe - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugalia-Amadora: Produse agricole, de fermă, de pescuit, de silvicultură şi produse conexe

  • Publicată
    20/07/2022
  • Termenul-limită
    15/08/2022
  • Deschiderea ofertelor
    16/08/2022
  • Contract atribuit
    06/10/2022
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Estado Maior da Força Aérea
Locul de executare
NUTS code: PT Portugal
Locația achizitorului
NUTS code: PT Portugal
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
03000000 Produse agricole, de fermă, de pescuit, de silvicultură şi produse conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
3,765,541.29 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

Aquisição e fornecimento contínuo de géneros alimentícios para as Unidades da Força Aérea Portuguesa - OUT2022 a SET2024

Metoda de depunere
Adresa la care trebuie depuse ofertele sau cererile de participare:
Denumirea oficială: Estado Maior da Força Aérea
Numărul de înregistrare național: 600010686
Adresa poștală: Av. da Força Aérea Portuguesa, 1
Localitatea: Amadora
Codul NUTS: PT
Codul poștal: 2614-506
Țara: PRT
Adresa principală: www.emfa.pt
Electronic via:
www.acingov.pt
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
16/08/2022 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
3,765,541.29 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: UPAL, União Panificadora da Amadora
Adresa poștală: R. Luís de Camões 25
Localitatea: Amadora
Codul poștal: 2610-091
Țara: PRT
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.