Publications Office of the EU
Servicio de limpieza de las instalaciones, terminales y dominio público portuario de los puertos de gestión directa de Ports de les Illes Balears en Menorca. - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de limpieza de las instalaciones, terminales y dominio público portuario de los puertos de gestión directa de Ports de les Illes Balears en Menorca.

  • Publicată
    17/09/2024
  • Termenul-limită
    16/10/2024
  • Deschiderea ofertelor
    15/11/2024
  • Contract atribuit
    13/03/2025
  • Astăzi
    01/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Puertos de las Illes Balears
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: ES532 Mallorca
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90600000 Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
2,733,013.64 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Numărul de referință al procedurii
5762/2024 PA
Descriere

Servicio de limpieza de las instalaciones, terminales y dominio público portuario de los puertos de gestión directa de Ports de les Illes Balears en Menorca, siendo éstos, los siguientes: Port de Ciutadella interior, Port de Ciutadella Exterior o Dic de Son Blanc (limpieza viaria o exteriores y de la terminal) y Port de Fornells.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
required
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
15/11/2024 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Cumplimiento convenio limpieza especificado.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 15
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Precio.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 45
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Mejora informatización del servicio.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Mejoras medioambientales.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 5
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Memoria técnica.
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Valoarea estimată
2,733,013.64 EUR
Valoare contractată finală
Informație indisponibilă
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: ACEINSA MOVILIDAD, S.A.
Adresa poștală:
Localitatea: ALCORCÓN
Codul poștal: 28925
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.