Publications Office of the EU
Spania-Collado Villalba: Servicii de colectare a gunoiului menajer - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spania-Collado Villalba: Servicii de colectare a gunoiului menajer

  • Anunțată
    15/09/2018
  • Publicată
    18/02/2019
  • Termenul-limită
    01/04/2019
  • Deschiderea ofertelor
    03/04/2019
  • Contract atribuit
    28/02/2020
  • Astăzi
    04/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Ayuntamiento de Collado Villalba (Madrid)
Locul de executare
NUTS code: ES España
Locația achizitorului
NUTS code: ES España
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
90511200 Servicii de colectare a gunoiului menajer
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
78,424,327.80 EUR
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
65,353,606.50 EUR
Numărul de referință al procedurii
41CON/2018
Descriere

Servicio de recogida de residuos sólidos urbanos, limpieza viaria y mantenimiento de papeleras y contenedores en el municipio de Collado Villalba.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not specified
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
03/04/2019 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
The most economic tender
Valoarea estimată
78,424,327.80 EUR
Valoare contractată finală
65,353,606.50 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Valoriza Servicios Medioambientales, S. A.
Adresa poștală:
Localitatea: Madrid
Codul poștal:
Țara: ESP
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.