Publications Office of the EU
Franţa-Versailles: Instrumente optice specializate - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franţa-Versailles: Instrumente optice specializate

  • Contract atribuit
    30/11/2021
  • Astăzi
    03/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: Informație indisponibilă
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38636000 Instrumente optice specializate
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
354,000.00
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
710,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
Informație indisponibilă
Descriere

acquisition de monoculaires à vision thermique avec leurs unités collectives

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Not applicable
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Achiziția implică încheierea unui acord-cadru
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
Informație indisponibilă
Locul de executare
Informație indisponibilă
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
354,000.00
Valoare contractată finală
710,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: Humbert ccts
Adresa poștală: 45 avenue paccard
Localitatea: Veauche
Codul poștal: 42340
Țara: FRA
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.