Publications Office of the EU
Furnizarea, livrarea, instalarea și comanda echipamentelor de caracterizare a catalizatorului (adsorbție - desorbție), măsurători cinetice și termodinamice - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

- indică textul tradus automat în limba de navigare

Furnizarea, livrarea, instalarea și comanda echipamentelor de caracterizare a catalizatorului (adsorbție - desorbție), măsurători cinetice și termodinamice

  • Publicată
    11/06/2025
  • Termenul-limită
    11/07/2025
  • Deschiderea ofertelor
    11/07/2025
  • Contract atribuit
    22/12/2025
  • Astăzi
    31/08/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Supplies
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Université du Littoral Côte d'Opale
Locul de executare
NUTS code: Mai multe locuri de executare
Locația achizitorului
NUTS code: FRE11 Nord
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
38300000 Instrumente de măsurare
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
Informație indisponibilă
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
240,000.00 EUR
Numărul de referință al procedurii
2025AOOUCEI16F
Descriere

<br/>Serviciile sunt reglementate de prețuri unitare și fixe.<br/>Furnizarea, livrarea, instalarea și comandarea echipamentelor de caracterizare a catalizatorului (adsorbție - desorbție), măsurători cinetice și termodinamice, pentru Unitatea de chimie a mediului și interacțiuni vii (UCEiV)<br/>

Metoda de depunere
Electronic via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1661118
Ofertele pot fi depuse
Transmitere electronică: necesară
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1661118
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Informație indisponibilă
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
11/07/2025 14:00
Locul de executare
Codul CPV

38300000 - Instrumente de măsurare

45400000 - Lucrări de finisare a construcţiilor

45000000 - Lucrări de construcţii

Metoda de atribuire
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Valeur technique
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 60
Criteriu:
Tip: quality
Descriere: Service après-vente et assistance technique proposés
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 10
Criteriu:
Tip: price
Descriere: Prix
Ponderare (procentaj, valoare exactă): 30
Valoarea estimată
Informație indisponibilă
Valoare contractată finală
240,000.00 EUR
Atribuirea contractului
Denumirea oficială: MICROMERITICS
Adresa poștală:
Localitatea: Merignac
Codul poștal: 33700
Țara:
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.