Publications Office of the EU
PL-Komańcza: Servicii pentru silvicultură - Licitații UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Această pagină conține conținut generat automat pentru a îmbunătăți găsirea și accesibilitatea

- indică codurile CPV deduse din textul procedurii

PL-Komańcza: Servicii pentru silvicultură

  • Publicată
    11/03/2011
  • Termenul-limită
    30/03/2011
  • Deschiderea ofertelor
    30/03/2011
  • Contract atribuit
    20/04/2011
  • Astăzi
    02/09/2026
Statut
Contract atribuit
Tipul de contract
Services
Reînnoire a unei proceduri existente
No
Achizitor
Informație indisponibilă
Locul de executare
NUTS code: PL821 Krośnieński
Locația achizitorului
NUTS code: Informație indisponibilă
Sectorul de activitate (codul CPV principal)
77200000 Servicii pentru silvicultură
Valoarea totală estimată a contractului (fără TVA)
321,017.40 PLN
Valoarea totală finală a contractului (fără TVA)
298,109.85 PLN
Numărul de referință al procedurii
DZ-2710-3/11
Descriere

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Komańcza w 2011 r. (pozyskanie, zrywka drewna i zagospodarowanie lasu) w leśnictwie Smolnik.

Metoda de depunere
Informație indisponibilă
Ofertele pot fi depuse
Submission for all lots
Informații despre un contract de achiziții publice, un contract-cadru sau un sistem dinamic de achiziție (DPS)
Anunțul presupune un contract de achiziție publică
Condiții de deschidere a ofertelor (dată)
30/03/2011 10:00
Locul de executare
Metoda de atribuire
Lowest price
Valoarea estimată
321,017.40 PLN
Valoare contractată finală
298,109.85 PLN
Atribuirea contractului
Informație indisponibilă
Anunț de intenție
Anunț de participare
Anunț de atribuire
Footnote - legal notice

Conținutul publicat pe această pagină este doar un serviciu suplimentar și nu are efect juridic. Instituțiile Uniunii nu își asumă răspunderea pentru acest conținut. Versiunile oficiale ale anunțurilor de participare relevante sunt cele publicate în suplimentul la Jurnalul Oficial al Uniunii Europene și disponibile pe TED. Aceste texte oficiale pot fi consultate direct accesând linkurile indicate pe această pagină. Pentru mai multe informații, consultați avizul privind explicabilitatea și responsabilitatea în materie de achiziții publice.